December 12, 2005

"Kui tänaval kõnnid, siis loenda vastutulijaid ja sinuga samas suunas minejaid, et peaksid kaht numbrit korraga meeles pidama. Ja siis loenda vastutulijaid ja samas suunas minejaid ja mehi ja naisi eraldi, et peaksid nelja numbrit korraga meeles pidama."

"Miks peaks eestlane õppima, kui tal on raha?"

Viis tundi Argo Aadlit ehk etendus "Tõde ja õigus". Tohutult hea etendust. Seal istudes ei tundunud küll, et viis tundi oleks möödunud. Aga miks küll selline lõpp oli? Seda ei olnud ju raamatud, ega ju? Mõnusast reaalsest tükist sai vastik ebaloogiline asi. Põhimõtteliselt on tore küll, et tüdruku jalad terveks said, aga see oleks võinud olemata olla. Lõikan selle oma mälust välja ja järele jääb suurepärane teatrielamus. (Kunagi peaks raamatu ka läbi lugema.)

Bowlingust sain pöidlale sinika. Kududes torkasin puust nüri vardaga sõrme augu, pisikese aga valusa. Vihmase ilma käest sain nohu, valusa kurgu ja palaviku. MariSetu sünnipäeval õppisime suuri laineid tundma ja kui muidu kannatasid mustamäe elanikud veepuuduse all, siis meil oli hoopis väike uputus - st saun, wc ja koridor ujusid. Ning laupäeval käis Jumal Maa poistel päid segi ajamas või ajasid poisid temal pea segamini, kes seda teab.

Nagu Geki ütleks: "93 uuu."

No comments: