May 11, 2008

This is my face, I've got a thousand opinions and not the time to explain

Jõulukuusk on asjast õigesti aru saanud, päikese käes minnaksegi pruuniks. Ainult et ta on nüüd selles järgus, et kui tema poole vaadata, siis viskab ta kõik oma okkad maha. Oleks ka aeg.
Pühapäeva hommikuti tuleb tõesti vara ärgata, eriti kui selline ilm väljas on. Tuleb vara ärgata ja välja jalutama minna, käia turul, osta head-paremat, sii jalutada tagasi koju ja hommikust süüa. Ja ajaks, kui päike on rõdule lõpuks jõudnud, on kõik muud asjad tehtud ja saabki rõdule Hundertwasserit lugema minna. Ülihea.
Matast ma ei räägi. Michelle'ile meeldib mata asjade peal päikese käes lebada...
Vahepeal oli veel toredaid aegu. Näiteks reedel oli ülihea etendus "Kivid sinu taskutes". Ma teadsin, et ta on hea ja oli ka. Nii tore. Jällekord olin õnnetu, et polnud lilli kaasa ostnud. Kas ma kunagi ka parandan selle vea? Ja reedeõhtul oli jäätisekokteilijooming ka, Kaisa ja Helenaga.
Ja enne seda oli üks päev, kolmapäev kui ma ei eksi, kui me Mariga kummi liiva seest välja kangutasime. Ja pärast Helena ja Mariga koolis kodu mängisime. Priit üritas meid päris mitu korda välja visata. Mmm... ja neljapäev oli vist see päev, kui ma asjalik olin ja kõigile kirjutasin. Oli vist neljapäev. Reedel tegin ka seda. Üritan endale järgmiseks aastaks elu leida. See pole väga lihtne. Mõned lapsed rääkisid mulle, et see on isegi suht võimatu. Nomaitea, kas just võimatu...
Aga jah... ükspäev rääkisime Kupiga ka, et tulevik on tume ja tühi. Natuke põnev on ka tegelikult, et mis siis lõpuks saama hakkab...
Varsti on läbi läbi.

No comments: