August 08, 2008

You're my best friend

Mulle tundub, et on suve algus. Aga siis ma vaatan, et pihlakad on ikka pagana punased suve alguse jaoks ja ööd küllaltki mustad. 
Viimasel ajal oleme me lapstega väga palju ringi reisinud. Alguses käisime niisama siin ja seal Tallinnas õhtuid veetmas. Küpsetasime Anni pool pitsat ja grillisime Helena pool liha. Järgmiseks võtsime ette retke Muhule, et seal Viigimarile puust mõõk meisterdada. Siis viisid bussid mind ja Helenat Varnjasse Peipsi peale kummipaadiga liuglema ja üksteisele Karupoeg Puhhi ette lugema. 
Nii hea oli maal olla. Ma polnud seal ikka tükk aega suve veetnud. Seal oli nii palju kirsse ja nii mõnus rahulik. mmm... Ärkasime hommikul kell 11 ja saime hästi palju süüa, läksime järvele ja tagasi tulles saime hästi palju süüa ja siis õhtul saime ka hästi palju süüa. 
Otse maalt viis tee meid Jumala poole, et tehnikaga jälle natuke tegelea (mhmh, vaatasime igast filme ja kuulasime muusikavideoid) ja järgmisel päeval otsejoones Mare maakohta. Ja jällegi kolm ideaalset päeva ja suures koguses RaM kooli klatśimist. Ja kui sinna lisada veel hea toit ja seltskond ja ilm ja ujumine siis... mida muud oskakski tahta?

Nüüd olen kodus oma uue rüperaaliga ja mõtlen, et mida edasi teha. Veidi aega on veel jäänud. Paar tähesadu ja vähemalt üks kord Tartut.

No comments: